• Kategorie
  • KombiMotor STIHL KM 56 R-CE

Symbol: 41442000016

Komfortowy KombiMotor z uchwytem obwiedniowym i ErgoStart.

1649.00 -15% 1409.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1649
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

KombiMotor STIHL KM 56 R-CE

Lekki, poręczny KombiMotor z uchwytem obwiedniowym do wszechstronnych zastosowań wokół domu i w ogrodzie. Z ułatwioną procedurą uruchamiania dzięki systemowi ErgoStart (E). Łatwy transport i przechowywanie. Praktyczne szybkozłącze umożliwiające błyskawiczną wymianę KombiNarzędzia.✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Silnik STIHL 2-MIX emituje mniej spalin i przekonuje znakomitą mocą i wydajnością.


 

✅ ELEKTRONICZNY UKŁAD ZAPŁONOWY: Całkowicie zabudowany elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin.


 

✅ OKULARY OCHRONNE: Okulary ochronne w wyposażeniu seryjnym dbają o Państwa bezpieczeństwo. Wentylowane, z szeroką osłoną boczną.


 

✅ STIHL ERGOSTART (FT): Jeszcze łatwiejsze uruchamianie. W nowym systemie STIHL ErgoStart pomiędzy rolką linki rozruchowej a wałem korbowym umieszczono dodatkową sprężynę naprężaną proporcjonalnie do ciśnienia sprężania na tłoku. Jeśli siła naprężenia sprężyny jest większa niż ciśnienie sprężania, to wał korbowy obraca się, powodując uruchomienie silnika. Użytkownik uruchamia urządzenie wygodnie bez szarpnięć.


 

✅ PAS NOŚNY TAPICEROWANY: Element wyposażenia- pas nośny tapicerowany. Dzięki miękkiej wewnętrznej warstwie wyściełającej ułatwiają długotrwałą pracę. Zapewniają bezpieczną i wygodną pracę.


 

✅ DZIELONY WYSIĘGNIK: Szybki demontaż - to istotna zaleta dzielonych wysięgników stosowanych w KombiSystemie i dwuczęściowych kosach mechanicznych. Brak konieczności wykorzystania jakichkolwiek narzędzi. Urządzenia bez problemu mieszczą się w bagażniku i nadają się do wygodnego przechowywania.


 

✅ PRZYCISK STOP: Nie ma konieczności kontrolowania przycisku stop przy ponownym uruchamianiu urządzenia. Silnik jest nieustannie gotowy do pracy.


 

✅ SZYBKOZŁĄCZE: Szybkozłączka umożliwia błyskawiczny, niewymagający użycia narzędzi montaż i demontaż wszystkich urządzeń KombiSystem.


 

✅ UCHWYT OBWIEDNIOWY (R) Z OGRANICZNIKIEM KROKU: Uchwyt obwiedniowy nadaje się idealnie do większości prac w ogrodzie i na działce. To najlepszy wybór w przypadku prac na ograniczonej przestrzeni.


 

✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Uruchamianie urządzeń z silnikiem spalinowym, które posiadają ręczną pompę paliwową jest nawet o 40% łatwiejsze - zwłaszcza po dłuższej przerwie w pracy. Kilkukrotne naciśnięcie pompy paliwowej wystarcza, aby paliwo trafiło do gaźnika.


  Moc w kW/KM  

   0,8/1,1   

  Pojemność skokowa w cm3  

27,2

Komfortowe uruchamianie

   ErgoStart   

Ciężar w kg 1)

4,3

Długość do złączki w cm

84

  Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2)  

107

  Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)  

96

 Wartość drgań strona lewa/prawa w m/s2 3) 

8,5/7,7

1) Bez paliwa, narzędzia
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność