• Kategorie
  • Myjka ciśnieniowa STIHL RE 130 PLUS

Symbol: 49500114560

Wydajny model z bębnem na wąż ciśnieniowy, 135 barów.

1899.00 -17% 1579.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1899
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Myjka ciśnieniowa STIHL RE 130 PLUS

Wydajna myjka wysokociśnieniowa 135-barów w komfortowej wersji wyposażenia (PLUS). Aluminiowa głowica pompy, bezszczotkowy silnik indukcyjny, zintegrowany wózek jezdny, zestaw do rozpylania środka czyszczącego, dysza rotacyjna, regulowana dysza płaska z regulacją ciśnienia, szybkozłącze zabezpieczające wąż przed skręcaniem, pozycja postojowa do odstawiania pistoletu podczas przerw, wąż wysokociśnieniowy 9 m ze stalowym oplotem, szczególnie długa lanca z miękkim uchwytem poprawiającym komfort pracy, aluminiowy uchwyt transportowy, boczny schowek na dysze i przewód zasilający.
✅ WĄŻ Z OPLOTEM STALOWYM: Dzięki wzmocnieniu węża wysokociśnieniowego oplotem stalowym, staje się on bardzo wytrzymały, idealny do użycia nawet w najtrudniejszych warunkach.
✅ PRAKTYCZNY SCHOWEK: Umieszczony z boku schowek zapewnia wygodne i dobrze chronione miejsce na dysze i przewód zasilający.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Miękki uchwyt poprawiający komfort pracy.
✅ BĘBEN NA WĄŻ: Jako wersja "PLUS", RE 130 PLUS posiada bęben na wąż do praktycznego przechowywania węża wysokociśnieniowego. Prowadnica węża (wsparcie zwijania) upraszcza zwijanie, przez co można być wykonane nawet jedną ręką.
✅ DYSZA ROTACYJNA: Mocna dysza rotacyjna do czyszczenia powierzchni z uporczywym brudem. Ruch obrotowy łączy w sobie skuteczność czyszczenia skoncentrowanego strumienia punktowego z dużym pokryciem powierzchni.
✅ PŁASKA DYSZA Z REGULACJĄ CIŚNIENIA: Płaska dysza z regulacją ciśnienia do skutecznego czyszczenia bardziej wrażliwych powierzchni.
✅ UCHWYTY NA KABLE: Dwa uchwyty na kable ułatwiają zwijanie kabla i jego przechowywanie przy urządzeniu. Obrotowy, pomarańczowy uchwyt na kabel pozwala na zdjęcie całego kabla naraz. Długie rozwijanie jest wyeliminowane.
✅ ZESTAW DO ROZPYLANIA DETERGENTU Z SYSTEMEM DOZOWANIA: W przypadku uporczywych zabrudzeń, można użyć dołączonego zestawu natryskowego, aby dodać środek czyszczący do stali natryskowej. W tym celu zestaw natryskowy jest po prostu przymocowany do rury strumieniowej.
✅ ALUMINIOWY UCHWYT TELESKOPOWY: Dzięki wysokiej jakości wysuwanemu z tyłu uchwytowi teleskopowemu, wysokociśnieniowe myjki STIHL można wygodnie transportować i składować w celu zaoszczędzenia miejsca.
✅ SILNIK INDUKCYJNY: Wytrzymały, bezszczotkowy silnik indukcyjny zapewnia wysoką wydajność i trwałość.
✅ POMPA WYSOKOCIŚNIENIOWA Z ALUMINIUM: Wysokiej jakości, wytrzymała pompa wysokociśnieniowa wykonana z aluminium, o długiej żywotności.
✅ SZYBKOZŁĄCZE: Szybkozłącze zapobiegające skręcaniu się węża wysokociśnieniowego podczas pracy, dzięki czemu można go używać na całej długości.


✅ ZINTEGROWANY WÓZEK JEZDNY: Dzięki zintegrowanemu wózkowi jezdnemu, przemieszczanie myjki jest bardzo wygodne. Duże koła umożliwiają pokonywanie schodów i nierówności terenu.


✅ REGULOWANY PISTOLET CIŚNIENIOWY: Dzięki regulowanemu pistoletowi ciśnieniowemu, strumień wody może być idealnie dopasowany do danej sytuacji roboczej.


✅ POZYCJA POSTOJOWA: Pozycja postojowa, czyli wbudowane miejsce do odstawiania lancy podczas przerw lub przechowywania. Dodatkowo, urządzenie posiada miejsce do przechowywania pistoletu myjki.


✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Oprócz głównego uchwytu, myjka ma drugi uchwyt transportowy w dolnej części.

 Ciśnienie robocze w Barach 

 135 

Ciężar w kg 1)

21,2

Maks. ciśn. w Barach 2)

170

Min. wydaj. pompy w l/h

420

Maks. wydaj. pompy w l/h

500

 Maks. temp. wody zasilającej w °C 

40

 Długość węża wysokociśnieniowego w m 

9

Moc w kW

2,3

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 3) 

74

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 4)

86

Napięcie sieciowe w V

  220-240  

Obroty (1/min) w U/min

2850

1) W trybie gotowości do pracy
2) Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w systemie
3) K-wartość wg dyrektywy 2006/42/EG = 2,0 dB(A)
4) K-wartość wg RL 2006/42/EG = 2,0 dB(A)

Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność