• Kategorie
  • Nożyce akumulatorowe STIHL HSA 100, bez akumulatora i ładowarki

Symbol: HA070113504

Wydajne, uniwersalne nożyce do żywopłotów, bez akumulatora i ładowarki.

Napięcie znamionowe
36 V
Długość listwy tnącej
60 cm
1699.00 -11% 1509.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1699
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Nożyce akumulatorowe STIHL HSA 100, bez akumulatora i ładowarki.

Wydajne, uniwersalne nożyce do żywopłotów do zastosowań na terenach wymagających zachowania ciszy. Ostra, dwustronnie szlifowana listwa tnąca o odstępie między zębami 34 mm zapewnia doskonałą wydajność cięcia i szybki postęp prac. Wysoki poziom ergonomii i komfortu pracy nawet podczas długotrwałych zastosowań dzięki optymalnemu wyważeniu urządzenia, obrotowemu przełącznikowi wielofunkcyjnemu, uchwytowi pałąkowemu z przełącznikiem wewnętrznym oraz systemowi antywibracyjnemu STIHL. System zapobiegający zablokowaniu umożliwia łatwą zmianę kierunku obrotów ostrzy w przypadku zakleszczenia. Silnik EC gwarantuje stałą moc i długą żywotność urządzenia. Przykręcana osłona antyprzecięciowa i osłona listwy tnącej zapobiegająca zużyciu podczas prac w niewielkiej odległości od podłoża i wzdłuż ścian.

PRODUKT BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI!!!

✅ DWUSTRONNA LISTWA TNĄCA: Akumulatorowe nożyce do żywopłotów STIHL z dwustronną listwą tnącą wykonują perfekcyjne cięcia zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Dzięki wykorzystaniu obu stron listwy tnącej uzyskać można optymalny efekt cięcia także w narożnikach.


 

✅ OPTYMALNA OSŁONA CIĘCIA: Zwiększone odstępy w osłonie umożliwiają łatwiejszą obróbkę szczególnie grubych gałęzi.


 

✅ PRZESTAWNY UCHWYT WIELOFUNKCYJNY: Uchwyt wielofunkcyjny można obrócić o 90° w prawą lub lewą stronę. Dzięki temu uzyskuje się zawsze najkorzystniejszą pod względem ergonomii pozycję urządzenia, bez względu na to, czy cięcie jest wykonywane w poziomie, czy w pionie. Nożyce do żywopłotów mogą być więc stosowane zarówno przez prawo- jak i leworęcznych użytkowników.


 

✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.


 

✅ SILNIK ELEKTRYCZNY EC: Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.


 

✅ OPTYMALNY KĄT OSTRZENIA: Zoptymalizowany kąt ostrzenia 34° dba o dobrą wydajność cięcia i agresywniejsze cięcie.


 

✅ UCHWYT DO ZAWIESZENIA: WYGODNE PRZECHOWYWANIE. W uchwycie znajduje się specjalny uchwyt, za pomocą którego urządzenie można zawiesić na ścianie.


 

✅ SYSTEM TNĄCY: Jednostronnie szlifowana, dwustronna listwa tnąca pozwala uzyskać dobre efekty cięcia. Zoptymalizowany kąt ostrzenia 32° dba o dobrą wydajność. Kształt zębów tnących umożliwia cięcie gałęzi do 8 mm.


 

✅ OCHRONA KOŃCÓWKI LISTWY: Osłona chroni końcówkę listwy tnącej nożyc do żywopłotów przed zużyciem podczas prac w niewielkiej odległości od podłoża czy muru.


 

✅ FUTERAŁ LISTWY TNĄCEJ: W celu zabezpieczenia listwy tnącej, także podczas transportu, obydwa modele nożyc akumulatorowych wyposażono w futerał z tworzywa sztucznego.


 

✅ SYSTEM WŁĄCZNIKÓW: Poprzez jednoczesne naciśnięcie obydwu przełączników na uchwycie kabłąkowym i uchwycie tylnym następuje łatwe uruchomienie urządzenia. Naciśnięcie tylnej dźwigni umożliwia bezstopniową regulację prędkości listwy tnącej. Szczególnie praktyczną zaletą przełącznika oburęcznego jest możliwość obsługi zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne.


 

✅ FUNKCJONALNY DESIGN: Obudowa silnika wykonana jest z gładkiego tworzywa wysokiej jakości i posiada okrągłe kontury, co zapobiega zahaczeniu urządzeniem o gałęzie lub inne przeszkody. Ponadto nożyce do żywopłotów nie absorbują brudu i łatwo utrzymać je w czystości.


 Długość listwy tnącej 

   600 mm/24"   

Ciężar w kg 1)

3,7

 Długość całkowita w cm 

116

Długość cięcia w cm

60

 Napięcie znamionowe w V 

36

 Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2) 

84

 Wartość drgań uchwyt lewy/prawy w m/s2 3) 

1/0,8

Ilość skoków w U/Min (UM)

3000

1) Bez akumulatora i osłony
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność