• Kategorie
  • Pilarka do betonu STIHL GS 461 do rur z żeliwa

Symbol: 42522000034

Pilarka do betonu - tnie beton, skraca rury, przecina mury.

Skok łańcucha
3/8"
Długość prowadnicy
45 cm / 18"
Pojemność silnika
76,5 cm³
Moc silnika
4,3 kW / 5,8 KM
11499.00 -14% 9889.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
11499
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Pilarka do betonu STIHL GS 461 do rur z żeliwa z prowadnicą 45 cm / GGM

Wyjątkowo mocna pilarka do betonu, wyposażona w specjalną diamentową piłę łańcuchową oraz zintegrowane przyłącze wody. Tnie beton, kamienie, skraca rury żeliwne i przecina mury. Z silnikiem STIHL 2-MIX oraz systemem filtrów HD2 o wydłużonej żywotności. Prowadnica z systemem przepłukiwania wodą zapewnia czyszczenie i chłodzenie piły łańcuchowej, rowka prowadnicy i kółka gwiazdkowego. Idealna do prac budowlanych i remontowych jako uzupełnienie przecinarki. 

✅ DIAMENTOWA PIŁA ŁAŃCUCHOWA 36 GBM: Piła łańcuchowa STIHL do cięcia na mokro posiada diamentowe segmenty ostrzone fabrycznie, dzięki czemu już przy pierwszym cięciu jest w pełni wydajna. Piła łańcuchowa STIHL na każdym ogniwie posiada jeden diamentowy segment umożliwiający szybkie cięcie. Konstrukcja piły z ogniwem prowadzącym gwarantuje spokojną pracę przy niskim poziomie wibracji.
✅ PROWADNICA ROLLOMATIC G: Prowadnica Rollomatic G z systemem przepłukiwania wodą. Dzięki temu piła łańcuchowa, rowek prowadnicy i kółko gwiazdkowe są płukane i chłodzone. Zwiększa to żywotność prowadnicy i piły łańcuchowej oraz zapewnia ochronę użytkownika przed zapyleniem. Ponadto prowadnica wyposażona jest w dodatkowy otwór do napinania i hartowaną bieżnię prowadnicy.
✅ PRZYŁĄCZE WODY: Przyłącze wody znajduje się bezpośrednio na urządzeniu. Umożliwia to bardzo łatwe doprowadzenie wody. Woda jest wykorzystywana do płukania i wiązania pyłu oraz smarowania i chłodzenia prowadnicy i piły łańcuchowej.
✅ POKRYWA KOŁA NAPĘDOWEGO: Optymalne wyprowadzenie wody na elementy tnące umieszczone na pokrywie koła napędowego. Woda skierowana na koło napędowe i selektywnie wprowadzana z powrotem do szczeliny, zapewnia minimalne straty wody.
✅ OSŁONA GUMOWA: Specjalna konstrukcja osłony chroni skrzynię korbową przed uszkodzeniami. Dodatkowo pełni również funkcję ogranicznika podczas wcinania.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: W pilarce do betonu STIHL GS 461 zastosowano specjalny silnik 2-MIX, skonstruowany z zastosowaniem nowoczesnej technologii kanałowej 1-w-4 o niskim zużyciu paliwa - powodującej do 20 % mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy bez technologii 2-MIX. Zapewnia wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie obrotów.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
✅ ZAWÓR DEKOMPRESYJNY: Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.
✅ SYSTEM FILTRÓW POWIETRZA O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI: System filtrów powietrza o długiej żywotności z filterm HD2 wydłuża znacząco okresy pracy pomiędzy czyszczeniami filtra. Filtr HD2 można łatwo czyścić za pomocą specjalnego sprayu STIHL. Za filtrem HD2 znajduje się filtr dodatkowy, który chroni gaźnik przed zanieczyszczeniami. Wstępnie oczyszczone powietrze jest doprowadzane do filtra powietrza.
✅ BOCZNY NAPINACZ PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ: Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego.
✅ STIHL ELASTOSTART: Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników spalinowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. Element amortyzujący umieszczony w specjalnym uchwycie rozrusznika pochłania i przekazuje występujące siły zgodnie z przebiegiem cyklu sprężania, umożliwiając tym samym płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.
✅ PRAKTYCZNY KOREK ZBIORNIKA: Umożliwiają łatwe otwieranie i zamykanie zbiorników paliwa i oleju bez użycia narzędzi. Specjalna konstrukcja korków zabezpiecza paliwo przed zabrudzeniami.


  Moc kW/KM  

   4,3/5,8   

 Pojemność skokowa w cm3 

76,5

Typ piły łańcuchowej STIHL

   Diamentowa piła łańcuchowa   

Ciężar w kg 1)

7,6

  Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2)  

115

  Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)  

105

 Wartość drgań strona lewa/prawa w m/s2 3) 

4,5/4

Podziałka piły łańcuchowej

3/8 "

1) Bez paliwa, prowadnicy i diamentowej piły łańcuchowej
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność