• Kategorie
  • Spalinowa pompa wodna STIHL WP 900

Symbol: VB050112000

Pompa z bardzo dużą wydajnością tłoczenia wody.

2649.00 -10% 2389.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2649
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Spalinowa pompa wodna STIHL WP 900

Pompa wodna STIHL WP 900 to wyjątkowo wydajne urządzenie pomocne przy przepompowywaniu większych ilości wody. W rolnictwie można za jej pomocą pobrać wodę z wód powierzchniowych takich jak jeziora, rzeki, rowy lub stawy do nawadniania upraw. Można również usunąć niepożądane nagromadzenia wody. STIHL WP 900 pracuje z maksymalną wydajnością do 1.567 l/min przy maksymalnej wysokości zasysania do 6,5 m i maksymalnej wysokości tłoczenia 34 m. Wytrzymała pompa wodna STIHL WP 900 jest napędzana mocnym 4-suwowym silnikiem benzynowym. Gdy jest zimna, możesz ułatwić start, uruchamiając ssanie. Ta samozasysająca pompa wodna ma stabilną ramę, dzięki czemu może pracować stabilnie na różnych powierzchniach, a silnik jest chroniony przed uszkodzeniem. Podłączenie węży do otworów wlewowych i wylotowych odbywa się za pomocą 4-calowych przyłączy. Podczas zasysania wody, pompa STIHL WP 900 jest chroniona przed cząstkami zanieczyszczeń znajdującymi się w wodzie za pomocą filtra. Zasysane cząstki mogą mieć maksymalną wielkość ziarna do 6 mm, wtedy ryzyko zatkania pompy jest bardzo niskie. Gdy woda jest pobierana z wód powierzchniowych, należy przestrzegać lokalnych przepisów w tej kwestii. Zestaw nie zawiera węża ssącego i ciśnieniowego.

✅ CZUJNIK POZIOMU OLEJU: ZABEZPIECZENIE SILNIKA PRZED USZKODZENIEM. Gdy tylko poziom oleju spadnie poniżej poziomu wymaganego do bezpiecznej pracy, silnik wyłącza się automatycznie.


 

✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: DOSKONAŁE TŁUMIENIE DRGAŃ. Amortyzatory drgań zamontowane liniowo na silniku oraz na kołnierzu obudowy pompy zmniejszają naprężenia mechaniczne całego urządzenia i zapewniają płynną pracę nawet przy dużych prędkościach obrotowych silnika.


 

✅ SILNIK STIHL EHC: MOCNY I NIEZAWODNY. Pompy wody STIHL są wyposażone w mocne i niezawodne 4-suwowe silniki benzynowe STIHL EHC.


 

✅ MOCNA RAMA: DLA DOBREJ STABILNOŚCI. Solidna rama zapewnia dobrą stabilność pomp wodnych STIHL na różnych powierzchniach i jednocześnie chroni silnik przed uszkodzeniem.


 Typ silnika 

 EHC 705,0 

 Moc znamionowa w kW/KM 

5,2/7,1

Pojemność skokowa w cm3

252

 Max. robocza prędkość obrotowa w U/min 

3400

Pojemność zbiornika paliwa l

4

Ciężar w kg

38

Przyłącze węża w "

4

Max. natężenie przepływu w m3/h

94

Max. strumień objętości w l/min

1565

Max. wysokość tłoczenia w m

34

Max. wysokość zasysania w m

6,5

Max. ciśnienie tłoczenia w barach

3

 Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA w dB(A) 1) 

105

Zmierzony poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)

89

 Niepewność pomiaru poziomu ciśnienia akustycznego KpA w dB(A) 

3

1) K-Wartość wg RL 2000/14/EG = 2,4 dB(A)
2) K-Wartość wg RL 2000/14/EG = 2 dB(A)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność